Bizi arayın +90 535 671 55 23

Close (x)

Kategoriler

Firmalarımız


Bilgi Bankası

İkinci el eşya, antikalar, spot eşyalar ve diğer tüm alışveriş türleri için bilmeniz gereken , dikkat etmeniz gereken tüm detaylar ve ipuçlarını burada bulacaksınız.

İkinci El Eşya Nedir ?

İkinci El Eşya Nedir ?

İkinci el eşya her ne kadar birçok insan tarafından pek tercih edilmese de, belli bir kitle tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. İkinci el eşya, kullanılmış eşyaların tekrar satıldığı bir pazarlama sistemi olarak tanımlanabilir. İnsanlar, ihtiyaçlarını uygun fiyatlara karşılayabilme adına bu pazarlama sistemine başvururlar.
İkinci El Mobilya Alan Yerler Ankara

İkinci El Mobilya Alan Yerler Ankara

Yıllardır bu sektörde hizmet veren ikinci el eşya alımı ve satımı yapan firmalarımız Ankara’nın bütün ilçelerine 2.el eşya mobilya alım hizmeti vermektedir. 
İkinci El Eşya Alan Yerler Ankara

İkinci El Eşya Alan Yerler Ankara

 İkinci El Eşya Alan Yerleri Ankara da arayan insanlar için web sitemiz bu konuda alım satım işini yapan firmaları bir araya getirerek sizlere kolayca bir alışveriş yapabilmeniz için yardımcı olmaktadır.
Spot Eşya Alan Satan Mağazalar - Ankara Spotçular

Spot Eşya Alan Satan Mağazalar - Ankara Spotçular

Ankara'da spot eşya satanların bir arada durduğu en büyük mekanlardan biri olan konumu sizlere kısaca anlatacağız. Ankarada yaşayanlar bilir ama bilmeyenler için İtfaiye Meydanı Spotçuların bulunduğu en meşhur alışveriş mekanıdır.
Ankara İkinci El Eşya Alanlar ve 2.el eşya Satanlar

Ankara İkinci El Eşya Alanlar ve 2.el eşya Satanlar

Ankara İkinci El Eşya Alanlar ve 2.el eşya Satanların olduğu en büyük platforma olan 2.elci.com web sitesi sizlere kullanılmış eşya satmak ve almak konusunda en pratik ve yardımcı olacak bilgileri paylaşmaya devam ediyor. Buradaki makaleler sayesinden eşya alım satımı konusunda hem daha hızlı hemde daha rahat bir ticaret yapacaksınız.
Neden 2. El Eşya Satmak Gerekir ?

Neden 2. El Eşya Satmak Gerekir ?

Hepimiz bir çok farklı nedenden dolayı 2.El eşya satmak isteyebiliriz. Bu makalemizde bunun en başta gelen sebeplerine yer vereceğiz. Temel olarak ev yada ofiste bulunan ürünleri elden çıkarmamızı gerektiren bir kaç şık bulunuyor gelin şimdi bunlara hep beraber bakalım.
Ankarada İkicinci El Eşya Alan Yer Resimleri

Ankarada İkicinci El Eşya Alan Yer Resimleri

Ankarada ikinci el eşya alım satımı yapan yerlerin resimlerini bir araya getirdik ve bu konuda paylaştık. En çok ikinci el eşyacının olduğu yer olan itfaiye meydanından Demetevlere kadar bir çok ikinci el eşya işini yapan firmaya ait resimler, ürün resimleri bu konuda olacak.
2.El Eşya Satarken Nelere Dikkat Edilir

2.El Eşya Satarken Nelere Dikkat Edilir

2.El Eşya Satarken Nelere Dikkat Edilir.İkinci el eşyalar, günümüzün önemli bir gerçeğidir. Sadece Ankara’da spotçulara özel olarak ayrılan bölgeler vardır. Ve yahut spotçular çarşısı adıyla sadece spotçuların iş yaptığı çarşılar ve İtfaiye Meydanı gibi bit pazarlarının olması söz konusudur.
2.El Eşya Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

2.El Eşya Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

2.El Eşya Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ? Yapılan araştırmalara göre, ikinci el eşya satın alma oranı her geçen yıl biraz daha artmaktadır. Bazı tüketiciler ikinci el eşya satın alırken çok fazla tereddüt etmekte, bazıları hiç düşünmeden satın almaktadır. İkinci el eşya satın almadan önce nelere dikkat etmemiz konusunda birçok tüketici bilinçsizdir. Bu yazımızda ikinci el eşya alım sürecinde değerlendirmeniz gereken kriterlerden bahsedeceğiz.
Ürün, ürün karşılaştırma listesine başarıyla eklendi!