Yıllardır bu sektörde hizmet veren ikinci el eşya alımı ve satımı yapan firmalarımız Ankara’nın bütün ilçelerine hizmet vermektedir. Şirket prensibi olarak müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutarak bunun için her gün kendimizi geliştirmekteyiz. İkinci el eşya firmalarımız olarak eşya alımı yapmak istediğiniz en ucuz ve en kaliteli eşyalar bulmanıza imkan sağlamakta olup ayrıca elinizde bulunan eşyaları da satın almaktadır. Teknolojinin her geçen gün daha fazla gelişmesi ile birlikte artık evinizde bulunan ikinci el eşyaları satmanız kolaylaşmış oldu. Ankara’nın her semtinden bizlere telefon üzerinden ulaşıp satma imkanınız bulunurken İkinci El Mobilya Alan Yerler ayrıca satmak istediğiniz eşyaların fotoğraflarını da göndererek değerlerini hemen öğrenebilirsiniz. Bütün ikinci el eşyalarınız değerinde ve en iyi fiyat garantisi ile birlikte nakit olarak satın alınmaktadır.

Birçok firma 2. El koşu bandı almamakta olup bizler almış olduğunuz veya elinizden çıkarmak istediğiniz ikinci el koşu bantlarınızı değerinde satın alıyoruz. Ankara’nın neresinde olursanız olun İkinci El Mobilya Alan Yerler olarak firmalarımız tarafından yerinize kadar gelinecek olup evinizden değerinde satın alınacaktır. Bütün aldığımız koşu bantlarının değerlerini sizlere nakit olarak ödüyoruz. Koşu bantlarını satın alan çok az ikinci el eşya alan yerler olmakta olup biz bunu bilip hiçbir zaman değerini düşürmeden en yüksek fiyat vererek sizleri memnun etmeye çalışıyoruz. Elinizde bulunan satmak istediğiniz koşu bantlarını bizlere sitemizde eşya alan firmaların kartlarıdaki telefon numaralarımız üzerinden Whatsapp dan mesaj atarak değerini öğrenebilirsiniz.

İkinci el eşya firmalarımız sadece eskimiş olan veya kullanmayıp yeni eşya aldığınız eşyaları almamakta olup ayrıca evinizde bulunan antika halıları satın almaktadır. Antika halı konusunda uzman ekibimiz bulunmakta olup evinizde bulunan antika halılarınızı en iyi şekilde inceliyor ve sizlere değerini sunuyoruz. Eğer ki iki taraf anlaşması durumunda hemen ekibimiz tarafından talep ettiğiniz yerden halılarınızı alıyoruz ödemelerini anında nakit olarak sizlere sunuyoruz. Ankara antika halı konusunda belki en büyük uzman ekibimiz bulunmakta olup bunları gerçekten antika ve tarihi el örme halıları olarak görüyor ona istisnaiden değerlerini biçmekteyiz. Bu konuda uzman ve antika halıdan anlayan şirket olduğumuzu unutmamanızı diğer ikinci el eşya alan firmalar ile karıştırmamanızda fayda var.

Sürekli olarak yeni teknolojilerin çıkması bilgisayar ve laptoplarımızın eskimesine sebep olur. Çoğu zaman eskiyen laptop ve bilgisayarlarımızı elden çıkarmak yerine evde dursun belki bir gün işime yarar düşüncesi içerisine gireriz. Ancak yeni bir bilgisayar veya laptop aldığınız zaman eskisini hızlı bir şekilde ikinci el eşya alımı yapan şirketimize satmanız doğrultusunda daha yüksek ücretler ödeyeceğimizden emin olabilirsiniz. Ayrıca aldığınız ve hiç kullanmadığınız yani sıfır dediğimiz şekilde olan laptop, dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar, monitör ve diğer oem malzemeleriniz ile diğer elektronik ürünlerinizi de alabilmekte olup bunları kontrolleri uzman ekibimiz tarafından yapılacak olup daha sonra ise fiyat konusunda tekliflerimizi ileteceğiz. Eğer sizlerde kabul etmeniz durumunda elektronik eşyalarınızı sitemizde eşya alan firmaların kartlarıdaki telefon numaralarından ulaşarak kolayca satabilirsiniz.

Çocuk, genç ve yetişkinlerin sürekli olarak oynadıkları oyun konsolu olan Playstation 3 – 4 ikincil el eşya alımı yapan şirketimiz tarafından değerinde satın alınmaktadır. Ankara’nın her semtinden kolayca fotoğraflarınızı gönderip ekibimiz tarafından yerinde alınabilmektedir. Şirketimiz her zaman kaliteden ödün vermemekte olup müşterilerine her zaman için en iyi fiyatları vererek bizi tercih etmelerini sağlamıştır. Ayrıca bozulmuş olan Playstation makinelerinizi de almakta olup bunun için öncelikli olarak yapmanız tek şey uzman ekibimize gösterip onların incelemesini sağlamak olacaktır. Şirketimizde bir çok farklı ekip bulunmakta olup her zaman profesyonel bir ekip ile çalışıp en iyi fiyat garantisini sunacağımızdan emin olabilirsiniz.