2. El Öğrenci Eşyaları Alanlar Satanlar - Başkent Spot Kolej Gaha büyük görüntüle

sadece çevrimiçi

2. El Öğrenci Eşyaları Alanlar Satanlar - Başkent Spot Kolej

Yeni ürün

2. El Öğrenci Eşyaları Alanlar Satanlar

Başkent Spot

GSM: 0534 475 78 56

Kolej kurtuluş cebeci semtimiz genelde öğrenci ağırlıklı ikamet eden halkımız ile dolu olduğu için bu bölgede en iyi 2.el eşya alım ve satım hizmetini veren firmayı sizlere tanıtmak istedik.

Daha fazla detay

GSM: 0534 475 78 56

TEL: 0312 433 75 37

Kolej kurtuluş cebeci semtimiz genelde öğrenci ağırlıklı ikamet eden halkımız ile dolu olduğu için bu bölgede en iyi 2.el eşya alım ve satım hizmetini veren firmayı sizlere tanıtmak istedik. Lokman beye ait ve 20-30 yıldır ikinci el eşya alımından satımına Başkentli hemşehrilerimize güler yüzlü hizmeti sunan firma tabiri caizse istediğinizi bulmanız için biçilmiş kaftandır.

Çankaya ilçesinin dört bir yanına en seri şekilde adresten eşya alım hizmeti sunan firma, diğer tüm ilçe ve muhitelere de eşya alımına gelmektedir. Mamak, sincan, yenimahalle, etimesgut, eryaman, ümitköy, çayyolu, bağlıca, batıkent, yenimahalle, demetevler, etlik, keçiören ve diğer tüm semtlere ilçelere öğrenci eşyası , bekar eşyası, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ev ofis büro malzeme ve diğer tüm elektronik eşyaları, Oturma guruplarını yemek ve yatak odası yakımlarınızı nakit olarak kapınızdan alıyor.

help

TELEFON AÇIN VE SATACAĞINIZ EŞYALARA FİYAT ALIN

truck

2ELCİ NAKLİYE ARACIYLA KAPINIZA KADAR GELSİN

return

ÖDEMENİZİ ANINDA KAPIDA NAKİT OLARAK ALIN

Ürün, ürün karşılaştırma listesine başarıyla eklendi!