Bizi arayın +90 535 671 55 23

Close (x)
Yeni
2. El Ev Eşyası, Beyaz Eşya ve Ofis Büro Mobilyası Alan Mağaza Başkent Spot Gaha büyük görüntüle

2. El Ev Eşyası, Beyaz Eşya ve Ofis Büro Mobilyası Alan Mağaza Başkent Spot

Değerlendirme:
(read 2 reviews)

Yeni ürün

2. El Ev Eşyası Ofis Büro Mobilyası Alan Mağaza

Başkent Spot

Sıfır ve 2.el eşya durumdaki tüm ürünlerinizi satmak istediğiniz an sizin yanınızdayız. Hemen bizi iletişim hatlarımızdan arayın ve satmak istediğiniz 2.el ev ofis eşyalarınız mobilyalar beyaz eşya otel yurt eşyaları oturma gurupları yatak ve yemek odalarını peşin ödeme ile satın.

0 312 433 75 37

0 543 475 78 56

Daha fazla detay

FİRMAMIZ HAKKINDA

Çok uzun zaman boyu İtfaiye Meydanı olarak bilinen yerde ikinci el eşyacıların birlikte bulunduğu bu alanda kullanılmış eşya alım ve satım işini yaptık. Daha sonra iş yerimizi Çankaya ilçesine bağlı olan Kolej semtine Mahmut Esat Bozkurt Cad. No 35/A ya taşıdık ve yaklaşık 15-20 yıl civarı buradan tüm Ankaralı halkımıza 2 el eşya alım hizmetini sunmaktayız.

NELER YAPIYORUZ ?

Ne yaptığımızı merak eden müşterilerimiz için kısa bir açıklama yapmak istiyoruz. Firmamız ikinci el olarak tabir edilen kullanılmış mobilyaları, koltuk kanepe ve çekyatları, yani evde kullanılan araç gereç olarak bilinen tüm ürünleri, iş yerlerinde kullandığınız ofis büro mobilyalarınızı, dijital eşyalarınızı, bilgisayar, tablet ve cep telefonlarınızı, fotokopi faks makinelerinizi, beyaz eşya grubuna giren tüm ürünleri, elektronik eşyalarınızı ve antika olan tarihi değere sahip halı kilim gibi tüm eşyalarınızı değerinden ve adresinize gelerek nakit almaktadır.

2 EL Eşya Satmak İçin Bizi Arayın

0 312 433 75 37

0 543 475 78 56

help

TELEFON AÇIN VE SATACAĞINIZ EŞYALARA FİYAT ALIN

truck

2ELCİ NAKLİYE ARACIYLA KAPINIZA KADAR GELSİN

return

ÖDEMENİZİ ANINDA KAPIDA NAKİT OLARAK ALIN

Ürün, ürün karşılaştırma listesine başarıyla eklendi!