Bizi arayın +90 535 671 55 23

Close (x)

2.El Gelinlik Alanlar Ankara - Eski Gelinlik Alanlar

Yeni ürün

Ankara 2.El Gelinlik Alanlar - Ankara Eski Gelinlik Alanlar

2.El Kıyafet Satmak için arayın.

Ankara İtfaiye Merdanı Hacı Bayram Mahallesi Ayhan Sokak
No:12 D:1, 06050 Altındağ/Ankara

+90 532 266 82 88 

Daha fazla detay

PORSİYON GİYİM

2.EL KIYAFET ALANLAR ANKARA

+90 532 266 82 88 

Ankara 2.El Gelinlik AlanlarSadece ikinci el gelinliklerinizi değil yeni aldığınızı ama beğenmediğiniz ya da herhangi bir sebeple kullanmadığınız tüm gelinlik abiye nişanlık ve bindanllı satabilirsiniz. Peki bunu nasıl yaparsınız, gelinlikleri bir araca yükleyip sokakta eskici arayarak yapmak pek mantıklı değil gibi değil mi evet aslında da doğru olan bu şekilde değil artık internet üzerinden fiyat alabiliyorsunuz bu şekilde herhangi bir zahmete katlanmadan ikinci el eşyalarınızı satabilirsiniz. İkinci el gelinlik alanlar Ankara ya da hiç fark etmiyor farklı bir ilçede olmanız fiyat teklifinizi aldıktan sonra eğer kabul etmeniz durumunda hızlı bir şekilde satmak isteğiniz ürünler evinizden alınıyor ve yine size o an nakit olarak ödeme yapılabiliyor.

 

Ankara Eski Gelinlik Alanlar

2. El gelinlik satmak konusunda kararsız olabilirsiniz ancak çeşitli sebepler ile satış yapmak zorundaysanız doğru olan belki de eşyalarınızı satmaktadır. Mesela şöyle bir düşünelim ödememiz gereken bir banka borcu var ancak bir şekilde borcumuzu kapatmamız için gerekli olan parayı bulamıyoruz evet kendimizi sıkıntıya sokmaya gerek yok böyle bir durumda ikinci el gelinlik alanlar ya da ikinci el nişanlık alanlar gibi konumlarda rahatlıkla eşyalarınızı satabilirsiniz. Borcunuzu kapatabilir ve kısa zaman sonra tekrar yenisini satın alabilirsiniz. Bu durumda banka bize ekstra bir faiz borcu çıkaramayacak ve hem eşyalarımızı yenilemiş olacağız hem de borcumuzu kapatmış olacağız. Böyle düşündüğümüz zaman gerçekten mantıklı bir karar vermiş oluyoruz.

 

Hemen ikinci el gelinlik satmak ve yüksek fiyat  ile elden çıkarmak için aşağıdaki dolap.com/gelinlik sayfasına geçebilirsiniz. Gelinliklerinizi en iyi fiyatlarlar milyonlarca insana hemen gösterebilir, hızlıca ödeme alabilirsiniz.

 

2.El Gelinlik Nişanlık Kınalık Satmak İstiyorum

2.El Gelinlik Satmak İstiyorum dediğiniz an dolap uygulamasını kullanarak satmak istegiğiniz tüm gelinlik, abiye, bindallı, nişanlık ve kıyafetlerinizi hızlıca elden çıkarabilirsiniz. Sadece Ankara ya değil tüm Türkiyeye satış yapabilirsiniz.
help

TELEFON AÇIN VE SATACAĞINIZ EŞYALARA FİYAT ALIN

truck

2ELCİ NAKLİYE ARACIYLA KAPINIZA KADAR GELSİN

return

ÖDEMENİZİ ANINDA KAPIDA NAKİT OLARAK ALIN

Ürün, ürün karşılaştırma listesine başarıyla eklendi!