Bizi arayın +90 535 671 55 23

Close (x)

Kategoriler

Müşteriler Ne Diyor

“Boşandığımız için evdeki eşyaları artık kullanmak istemedim ve ne yapabilirim diye düşünürken netten 2elci.com u buldum ve buradaki firmalardan fiyat teklifi aldım. Kapıma kadar gelip tüm eşyalarımı nakit ödeme yapıp aldılar."

BANU DİLMAN

Özel Sektör

“Tayinim Ankaraya çıkınca birde bekar olunca sıfır bir ev düzmek bana çok maliyetli olacaktı. 2elci.com sayesinde buradaki 2. el eşyacılar ile görüşüp evi çok cüzi miktarlara dizdik. İstediğim bütün mobilya ve beyaz eşyaları buldum."

Muhammed KORKUTELİ

Kamu Personeli

Firmalarımız


Değerlendirmeler

2. El Ev Eşyası, Beyaz Eşya ve Ofis Büro Mobilyası Alan Mağaza Başkent Spot

2. El Ev Eşyası, Beyaz Eşya ve Ofis Büro Mobilyası Alan Mağaza Başkent Spot

Organik Mnayak
2018-10-19

Kolejin En iyi 2. El Eşyacısı

En sevdiğim ikinci el mobilyacılardan biri burası kesinlikle. Çok fazla kaliteli ürünü olmaz ama elindeki mobilyalar falan sizi götürür bayağı bi süre. Hiç çok fazla para biçtiğini görmedim ürünlerine üstelik biraz olsun almaya gönülsüz olduğunuzu fark etsin hemen indirim yapar. Çok mütevazi bir insandır kendisi öğrenci dostu babacan süper bi kişilik, geceleri de pelerinini takıp suçla savaştığından falan şüpheleniyorum. Ama kesinlikle bu çevrede eviniz varsa ve ucuz eşya istiyorsanız burayı bir görün derim. Çevredeki en kaliteli ikinci elci ve fiyatları da oldukça uygun

Hizmeti
Fiyatları
Tecrübe
Was this comment useful to you? Yes No
Ürün, ürün karşılaştırma listesine başarıyla eklendi!